Pokud se konec namočí, ‚sklouzne‘ z klitorisu.

Pokud se konec namočí, ‚sklouzne‘ z klitorisu.

Jak používáte prstový vibrátor?

Protože prstový vibrátor je tak všestranný, existuje mnoho technik pro jeho použití.

Mayla Green, sexpert a výkonná ředitelka The Adult Toy Shop, doporučuje používat palec současně s vibrací prstu: 

“Prstový vibrátor můžete vložit do pochvy, ale je lepší, když jej použijete pouze pro vnější stimulaci a vložíte do pochvy další prst.” vysvětlila.

“Tímto způsobem dostane klitoris hlavní nápor vibrací, zatímco vložený prst masíruje bod G.”

Jak jsme již zmínili dříve, prstový vibrátor můžete použít na jakoukoli erotogenní zónu, která se vám líbí – což z nich dělá docela šikovnou hračku, na kterou sáhnete, kdykoli vás napadne nálada.

A pokud milujete klitoris při pronikavém sexu, prstové vibrátory jsou ideální pro přidání stimulace přesně tam, kde ji potřebujete.

Jak dlouho prstové vibrátory vydrží?

Různé značky a styly mají různou životnost, ale obecně řečeno, dobíjecí prstové vibrátory vydrží nejdéle.

To znamená, že existuje několik důležitých věcí, které můžete udělat pro prodloužení životnosti vibrací prstů:

Neprovozujte vibrátor po dlouhou dobu na nízkou rychlostSvůj vibrátor řádně skladujte a čistěteS vibrátorem používejte správný lubrikant – pokud si nejste jisti, který typ je pro materiál vaší hračky nejlepší, zvolte lubrikant na vodní bázi.

Měli byste používat lubrikant s prstovým vibrátorem?

Stejně jako u všech sexuálních pomůcek je jejich použití spojeno s mnoha osobními preferencemi. Pokud jde o prstové vibrátory, konkrétní styl může určovat, zda chcete (nebo potřebujete) mazat.

Katie Lasson, klinická sexuoložka, se kterou jsme mluvili dříve, doporučuje používat lubrikant, pokud máte atmosféru s texturovaným rukávem:

Prstový vibrátor má texturované pouzdro, které může být na kůži drsné a tření způsobené vibracemi může způsobit nepohodlí a následnou bolest. Abyste tomu zabránili, použijte kompatibilní lubrikant na vodní bázi. Mazivo také pomáhá zesílit vibrace.“

Mezitím sexpert Mayla Green doporučuje obejít se bez lubrikantu, pokud používáte prstový vibrátor se špičatým hrotem. Ona řekla:

„Mazivo je kluzké a prstové vibrátory mají obvykle špičatou špičku. Pokud se konec namočí, ‚sklouzne‘ z klitorisu. Při použití nasucho se ‚přilepí‘ přímo nad klitoris pro lepší a přesnější stimulaci.“

Naší nejlepší radou je zkusit použít prstový vibrátor s a bez lubrikantu, abyste viděli, co máte nejraději.

Jak byste měli čistit a udržovat prstový vibrátor?

Existují různé techniky čištění v závislosti na materiálu, ze kterého je hračka vyrobena, ale většinu vibrátorů lze čistit jemným mýdlem a vodou.

Můžete si také koupit čistič bezpečných sexuálních pomůcek, pokud máte chuť!

Ujistěte se, že jste vibrátor před a po použití vyčistili, abyste jej uložili do látkového sáčku nepouštějícího vlákna, aby se na něm nehromadil prach a nečistoty.

Nejlepší prstové vibrátory dostupné právě teď

Jste připraveni nechat své prsty chodit? Pojďme se podívat na nejlepší a nejbezpečnější prstové vibrátory, které jsou právě teď k dispozici!

Funkce, které byste měli zvážit před nákupem prstového vibrátoru: 

Účel použití vibrátoru (externí nebo interní)Typ stimulace, kterou nabízí – soustředěná nebo rozptýlenáStruktura povrchu vibrátoruBezpečnost materiálů vibrátoruRozsah intenzity vibrací, vzorů a nastaveníZda je vibrátor nabíjecí nebo na baterieJak dlouho vibrátor vydrží na plné nabití nebo bateriiJak dlouho trvá nabití vibrátoru, pokud je dobíjecíZda je vibrátor vodotěsný nebo ne

Abychom sestavili náš seznam nejlepších doporučení, každý vibrátor musel splňovat a překračovat naše přísné normy a být:

Efektivní v tom, co dělajíVyrobeno z vysoce kvalitních materiálů (a bez toxických látek nebo běžných alergenů)Nejlepší z nejlepších – žádné z našich hodnocení neklesá pod 4 – protože potěšení bereme vážně

Poznámka k našemu hodnocení:

Žádný z produktů, které se dostaly na tento seznam, neobsahuje žádnou z potenciálně toxických látek, o kterých jsme hovořili dříve, jako je polyvinylchlorid (PVC) plast nebo ftaláty, které mohou být škodlivé pro vaše zdraví.

Vyhnuli jsme se také hračkám vyrobeným z porézních materiálů, protože je nelze snadno vyčistit ani sterilizovat.

Všechny prstové vibrátory na našem seznamu jsou navíc vyrobeny z kvalitního silikonu, který je uveden buď jako bezpečný pro tělo nebo jako lékařský, nebo z ABS plastu.

Poznámka redakce: Všechny produkty recenzované organizací Women’s Health Interactive jsou nezávisle prozkoumány, prověřeny, jsou značkově neutrální a jsou považovány za nejlepší ve své kategorii.

NEPŘIJÍMÁME sponzorované nebo placené recenze.

Jsme schopni financovat náš tým a udržovat vysoké redakční standardy, objektivitu a nezávislost získáváním affiliate provizí (*), když si koupíte produkt, který doporučujeme, a to bez dalších nákladů.

Předem děkujeme za vaši podporu!

Adame & Eve dobíjecí prstový vibrátor

Nejlepší výběr!Adame & Eve Dobíjecí Finger Vibe

CELKOVÉ SKÓRE: (4,5 z 5)

Klady: Spousta nastavení vibrací, které lechtají každou fantazii; Všestranný špičatý hrot pro vnitřní nebo vnější stimulaci; Extra silné vibrace v malém balení; Lze ponořit pro zábavu do TubCons: Pouze 50 minut používání na 3hodinové nabíjení; Někteří uživatelé považují tuto atmosféru za příliš silnou pro jejich klitoris; Ne každému se bude líbit textura „masážních nubů“

Sečteno a podtrženo: Adam & Eve Rechargeable Finger Vibrator je váš klasický prstový vibrátor. Se špičatým hrotem pro soustředěnější vibrace a několika rychlostmi a vzorci vibrací nemůžete udělat chybu!

[Poznámka: Použijte kód "WHI25" a získejte 25% slevu od Adama & Eve — speciálně vyjednaná sleva, kterou jsme zajistili po nezávislé kontrole.]

Kupte si Adama & Eve Finger Vibe nyníKdyž si zakoupíte produkt pomocí přidruženého odkazu, získáme provizi bez dalších nákladů. Předem děkujeme za vaši podporu!

Adam & Eve Rechargeable Finger Vibrator je dodáván s neuvěřitelnými 10 nastaveními – hodně s ohledem na jeho drobnou velikost!

Jeho špičatý hrot umožňuje cílenou stimulaci klitorisu, nebo jej lze zavést k polechtání vašeho bodu G.

Vyrobeno ze silikonu bezpečného pro tělo a ABS plastu s USB dobíjecím rozhraním, rychle pochopíte, proč si tento malý, ale mocný prstový vibrátor získal své místo na vrcholu našeho seznamu.

Nejen, že je vodotěsný, ale je také zcela ponořitelný. Trochu vany, někdo?

Tato malíčková vibrace má vnější pouzdro vyrobené z měkkého silikonu, ale pochromovanou plastovou minivibrační kulku z ABS lze vyjmout a použít samostatně – takže je to jako mít dvě hračky v jedné!

Hlavní nevýhodou této atmosféry je, že získáte pouze asi 50 minut herního času – a to po

tříhodinový nabít.

Člověk by si nemyslel, že tak malá vibrace bude potřebovat tolik času na dobití, ale zase je to docela silný úder.

Když už mluvíme o výkonu, někteří uživatelé si všimli, že je na jejich vkus trochu příliš intenzivní – a začíná při jeho nejsilnějším nastavení, při spuštění. Jeden recenzent řekl:

„Moje jediná skutečná stížnost je, že obvykle rád používám konstantní nastavení vibrací a u tohoto vibrátoru začíná na nejsilnější vibraci a pak se snižuje na dvě nastavení místo nastavování, což je nepříjemné, protože musím začínat na nejnižší vibraci a vypněte/zapněte, abyste získali ty vyšší.“

Přestože tento prstový vibrátor obsahuje „masážní hroty“, které se nebudou líbit každému, jeho zakřivená špička umožňuje spoustu všestrannosti, když dosáhnete na svá nejsladší místa.

→ Zjistěte více* o Adamovi & Eve dobíjecí prstový vibrátor nebo zkontrolujte cenu*.

GLUVR dobíjecí 6funkční prstový vibrátor

Nejvšestrannější!GLUVR dobíjecí 6funkční prstový vibrátor

CELKOVÉ SKÓRE: (4,5 z 5)

Klady: Stimuluje váš klitoris a bod G pro současné potěšení; Skvělé pro sex nebo smyslnou masáž s partnerem; Šest jedinečných funkcí na výběr pro fantastickou všestrannost; Vodotěsné pro hraní ve vaně a sprše; RechargeableCons: Nepadne na všechny velikosti rukou a může být příliš volný nebo příliš těsný; Tento vibrátor nevypadá ani v nejmenším sexy

Sečteno a podtrženo: Pokud chcete okořenit sex s partnerem, GLUVR je všestranný prstový vibrátor, který nabízí vnitřní i vnější stimulaci zároveň. Design ve tvaru V umožňuje snadné použití na dřík penisu nebo stimulaci bodu G a klitorisu současně.

Kupte si GLUVR hned teďKdyž si zakoupíte produkt pomocí přidruženého odkazu, získáme provizi bez dalších nákladů. Předem děkujeme za vaši podporu!

GLUVR se nasune na váš ukazováček a palec, díky čemuž je jedinečný v tom, že má dva body vibrace, což vám umožní stimulovat se vnitřně i zevně současně.

Jeho tvar připomínající drápy je také skvělý pro použití s ​​partnerem, protože jej můžete začlenit do smyslné masáže, orálního sexu, honění nebo dokonce hry na bradavky!

A ano, opravdu má tvar podobný drápům… což není nejžhavější vizuál. Flexibilní vnější pouzdro, ve kterém je uložen vibrátor a zakrývá vaše prsty, vám může připomínat spíše průmyslové čisticí rukavice.

Když už ale mluvíme o čištění, GLUVR je navržen tak, aby čištění této sexuální hračky bylo docela jednoduché, protože vibrační část lze snadno vyjmout a vyčistit ji a vnější pouzdro samostatně.

Zcela voděodolný a se šesti funkcemi GLUVR padne vašemu sexuálnímu životu jako ulitý.

Jeden recenzent řekl:

„Všech šest nastavení poskytuje silné a zřetelné pocity a já si užívám, že chvíli začínám na nejnižší plynulé rychlosti, než se přesunu dál. Hračka se zapíná ve stejném nastavení, ve kterém byla vypnuta, což je dobré, pokud máte konkrétního oblíbeného.“

Jedna důležitá věc, kterou je třeba poznamenat, je, že protože tato dobíjecí vibrace prstů zcela pokrývá dva vaše prsty, může být pro některé lidi problém.

Pokud máte velké prsty, může být GLUVR příliš těsný; pokud jsou na malé straně, silikonový kryt kolem prstového vibrátoru může být příliš volný a obtížně se s ním manévruje.

Kromě toho může tento konkrétní vibrátor představovat potíže pro osoby s omezenou pohyblivostí rukou ze stejného důvodu.

Přesto GLUVR nabízí spoustu všestrannosti, a pokud dokážete překonat jeho neohrabaně vypadající estetiku, budete mít při používání potěšení přímo na dosah ruky.

→ Zjistěte více* o GLUVR nebo zkontrolujte cenu*.

Dobíjecí prstový vibrátor Dame Fin

Ergonomický design pro všechny velikosti rukou!Dame Products Fin Finger Vibrator

CELKOVÉ SKÓRE: (4,3 z 5)

Výhody: Jedinečný a ergonomický design pro všechny velikosti rukou pro fantastickou dostupnost; Vibrátor lze otočit pro zcela novou řadu vzrušujících pocitů; Obsahuje volitelný popruh pro držení na místě, když se věci zahřejí a budou kluzké; Nabízí 75 minut potěšení na plné nabití; USB RechargeableCons: Pouze pro externí použití; Nabízí pouze 3 nastavení vibrací; Není vodotěsný – pouze odolný proti stříkající vodě; Při použití lubrikantu může sklouznout, i když je upevnění na místě

Sečteno a podtrženo: Pokud hledáte něco, co sedne mezi vaše prsty namísto základního prstenu, namiřte se směrem k Dame Fin. Tento vibrátor má dlouhou dobu používání a všestrannost odnímatelného popruhu, který jej udržuje na místě, ačkoli někteří uživatelé zjišťují, že při použití maziva stále klouže.

[Poznámka: Ella Paradis nabízí Dame Fin za nejnižší garantovanou cenu!]

Kupte si Dame Fin hned teďKdyž si zakoupíte produkt pomocí přidruženého odkazu, získáme provizi bez dalších nákladů. Předem děkujeme za vaši podporu!

Pokud hledáte inkluzivnější styl prstového vibrátoru, Dame Fin je ten pravý pro vás.

Namísto toho, aby se nosila jako prsten, ergonomicky navržená ploutev sedí mezi vašimi prsty, takže pohodlně padne na každou ruku – bez ohledu na velikost.

Níže se podívejte, jak se Dame Fin liší od ostatních vibrátorů:

Být dobíjecí a nabízet 75 minut provozu je jen třešničkou na dortu!

Odnímatelný popruh nabízí větší všestrannost při umístění Fin. V závislosti na vašich preferencích jej můžete nosit na konečcích prstů nebo blíže k dlani.

Můžete jej dokonce otočit, abyste rozšířili nebo zpřesnili stimulaci, kterou poskytuje, což je důležité, protože tento prstový vibrátor nabízí pouze tři nastavení.

Jeden recenzent řekl,

“Zatímco tři nastavení jsou pro mě obvykle více než dostačující, při třetím nastavení se vibrace pohybují po prstech, takže je těžké zůstat v klidu,” poznamenal, že jim také znecitlivěly prsty.

Někteří lidé navíc zjistili, že popruh určený k držení ploutve na místě nefunguje tak dobře, jak by mohl, když je zapojen lubrikant.

Když už mluvíme o navlhčení… Fin není vodotěsný – pouze voděodolný, takže jej nelze ponořit do vany nebo použít ve sprše.

Pro ty, kteří hledají vložitelný prstový vibrátor, se budete muset podívat jinde v našem seznamu – tento je určen pouze pro vnější použití.

I tak má Fin silný malý úder, a protože padne na každou ruku, každý může s jistotou prozkoumat všestrannost tohoto prstového vibrátoru.

→ Zjistěte více* o Dame Fin nebo zkontrolujte ceny*.

PicoBong IPO 2

Whisper-Quiet; Voděodolný; 12 vibračních vzorů!PicoBong IPO 2

CELKOVÉ SKÓRE: (4,3 z 5)

Klady: 12 režimů vibrací pro maximální všestrannost – zvláště u prstového vibrátoru; Tichý šepot pro diskrétní potěšení; Pružný silikonový kroužek se hodí pro většinu velikostí prstů; 2 hodiny přehrávání na plnou baterii; Vodotěsné pro vanu nebo sprchu PlayCons: Používá jednu baterii AAA, kterou bude nutné vyměnit pokaždé, když si s ní užijí 2 hodiny zábavy; Vibrace se mohou zeslabit, když při používání použijete větší tlak; Silikonový prsten může sevřít silnější prsty

Sečteno a podtrženo: IPO 2 je jednoduchá atmosféra, která odvede svou práci. Má více režimů než většina prstových vibrátorů a nabízí 2 hodiny používání a také déle vydrží! Pokud však hledáte něco dobíjecího, nemusí to být hračka pro vás.

Kupte si IPO 2 hned teďKdyž si zakoupíte produkt pomocí přidruženého odkazu, získáme provizi bez dalších nákladů. Předem děkujeme za vaši podporu!

IPO 2 od PicoBong, sesterské společnosti inovátora sexuálních hraček LELO, je váš standardní model prstového vibrátoru: kulový vibrátor s pružným páskem na prsty.

Ale s 12 vibračními režimy, 2 hodinami používání a velmi tichým hlukem jde tento vibrátor ještě dál!

Pružný silikonový pásek navíc umožňuje, aby padl na různé velikosti rukou

a prsty pro další všestrannost.

IPO 2 je známý tím, že dodává silné vibrace. Jeden recenzent řekl, “Vibrace jsou velmi silné, takže bylo těžké držet nějaké O, když jsem si s mojí láskou užíval polštář.”

To vše zní úžasně – protože to tak je – ale největší nevýhodou tohoto prstového vibrátoru je skutečnost, že je napájen baterií.

Pokaždé, když dosáhnete 2hodinové životnosti této hračky, budete muset vyměnit baterii AAA. fórum pro názory candidol Moje rada, která je šetrná k životnímu prostředí, je investovat do balíčku dobíjecích baterií, abyste je měli vždy po ruce.

Někteří uživatelé navíc zjistili, že vibrace z IPO 2 se při aplikaci tlaku výrazně snižují.

Jeden recenzent poznamenal, “Když je použit tlak, zdánlivě silné dunivé vibrace jako by odezněly.”

Celkově je však IPO 2 všestranný prstový vibrátor, který vám umožní mít potěšení na dosah ruky, ať jste kdekoli – pokud máte nablízku baterie.

Related Posts